behineh ayegh1

عایق کاری و ورق کاری

عایق کاری و ورق کاری
28شهریور
 تیترهای مطالب این صفحه:
 ✔عایق کاری✔ عایقکاری و ورق کاری برای تاسیسات✔ عایق کاری چوب✔ عایق کاری حرارتی

عایق کاری

عایق کاری ، ورق کاری دو فاکتوری است که در هر صنعت باید مورد توجه قرار گیرد. این خدمات با استفاده از متریال ها و محصولات خاصی انجام می شود و انواع مختلفی دارد. به همین منظور در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی خواهد شد. عایق کاری در واقع همان پوششی است که بر روی ظروف و ابزارهای صنعتی قرار می گیرد و از برودت سرما و گرما جلوگیری می کند.
این خدمات باید در کنار هم به کار برود تا تاثیر بیشتری بر روی کیفیت کار بگذارد. ورق کاری با استفاده از متریال های مختلفی انجام می شود که یکی از بهترین آن ها ورق کاری آلومینیوم می باشد. پوشش دهی لوله های تاسیسات به خوبی می تواند تاثیر بسیاری بر روی عایق کاری این محصول بگذارد. ورق های آلومینیومی پس بر روی پوشش عایق نصب می گردد و برای محکم شدن آن از پیچ و مهره استفاده می شود.

برای تاسیسات

این خدمات در تاسیسات به منظور کنترل دما، کنترل کندانس، کنترل صدا، جلوگیری از نفوذ رطوبت و صرفه جویی در مصرف انرژی انجام می شود. عایق کاری ، ورق کاری از نظر ساختار به دسته های زیر تقسیم بندی می شود:

عایق های الیافی همچون پشم شیشه، سیلیکات آلومینیوم و پشم سنگ

 

عایق های اسفنجی همچون پلی اورتان، الاستومرها و پلی استایرن

 

عایق های رطوبتی که معمولا از مواد پلاستیک و قیر تولید می شود.

 

عایق های دانه ای

در تاسیسات از عایق کاری برای جلوگیری از اتلاف سوخت و صرفه جویی در مصرف انرژی برای لوله ها، مخازن، دستگاه ها و … استفاده می شود. از جمله کانال ها و لوله هایی که به عایق نیاز ندارند عبارت است از:

لوله های آب سرد کن

 

لوله های آب گرم کن

 

لوله های آب آشامیدنی

 

لوله های سوخت رسانی مایع

 

مبدل های حرارتی

 

منابع انبساطی

 

دودکش های دیگ

 

کانال های هوارسانی

برای عایق کاری تاسیسات از روکش ها و مواد مختلفی استفاده می کنند. عایق کاری ، ورق کاری آلومینیومی یکی از پرکاربردترین روش پوشش دهی لوله ها و کانال ها در صنایع به شمار می رود. برای این خدمات اصولی و استاندارد باید به فروشگاه ها و مراکز معتبر مراجعه کنید. بهینه عایق یکی از معتبرترین و بهترین نمایندگی های فروش عایق است که سال های طولانی در زمینه ارائه مرغوب ترین عایق کاری ، ورق کاری در حال فعالیت می باشد و شما می توانید به صورت مستقیم این محصول را سفارش دهید.

عایق کاری و ورق کاری - بهینه عایق

عایق کاری چوب

چوب ها یکی از محصولاتی هستند که با قرارگیری در هوای باز و یا به مرور دچار آسیب می شوند. این نوع عایق روی سطح چوب به شکل رنگی و بی رنگ صورت می گیرد. این روش عایق کاری به منظور حفظ و نگهداری چوب کاربرد دارد و عمر سازه های چوبی را افزایش می دهد. عایق کاری چوبی از محصولات شما در برابر رطوبت محافظت می کند و کیفیت آن را به بالاترین حد ممکن می رساند. اجرای عایق کاری روی چوب اهمیت بسیاری دارد و تعیین کننده کیفیت و ساختار چوب می باشد.

در حال حاضر بسیاری از شرکت ها در زمینه تولید و نصب انواع عایق برودتی  در حال فعالیت می باشد ولی آیا تمامی ورق های موجود در بازار کیفیت و مقاومت یکسانی دارد؟ شرکت ها برای تولید محصولات خود متریال های مختلفی استفاده می کنند به همین دلیل شما با ورود به بازار شاهده عایق ها با قیمت و کیفیت مختلفی مواجه خواهید شد که در این میان بهینه عایق یکی از معتبرترین نمایندگی های فروش عایق به شمار می رود و شما می توانید به صورت مستقیم این محصول را سفارش دهید.

عایق کاری و ورق کاری - بهینه عایق

عایق کاری حرارتی

عایق های فشرده نوعی عایق انرژی است که تعداد بسیاری حباب های ریز هوا را در خود نگهداری می کند. برای جلوگیری از ورود و خروج هوا عایق کاری  بهترین گزینه به شمار می رود. هوا همواره از محیط سرد به محیط گرم و بالعکس منتقل می شود. به همین دلیل این خدمات موجب می گردد که در مصرف انرژی صرفه جویی شود. این محصول مصارف بسیاری در صنایع دارد. در واقع می توان گفت عایق حرارتی به پوششی می گویند که اجازه انتقال حرارت از یک مکان به مکان دیگر را نمی دهد. انتقال گرما و حرارت از یک مکان گرم به مکان سرد باعث اتلاف انرژی می شود. به همین دلیل در بسیاری از صنایع از عایق کاری حرارتی استفاده می گردد. از جمله مکان هایی که عایق کاری ، ورق کاری حرارتی کاربرد بسیاری دارد می توان به سقف، دیوار، کف ساختمان و پوشش لوله های آب سرد و گرم اشاره کرد.

عایق کاری حرارتی شاید در همان ابتدا برای شما هزینه بر باشد ولی در طولانی مدت با صرفه جویی در مصرف انرژی از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. ضخامت و جنس عایق کاری ، ورق کاری بر اساس نوع پوشش انتخاب می شود و معمولا برای مکان هایی که نیاز به نگهداری حرارت به میزان بسیار زیادی است این عایق چیلر مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت حرارتی بالا، عدم رشد کپک و قارچ، مقاومت فشاری بالا، مقاوم در برابر رطوبت و … از جمله مهم ترین ویژگی های این خدمات به شمار می رود که در هنگام خرید باید به آن توجه شود. در حال حاضر عایق های موجود در بازار به صورت رولی، فله ای، تخته ای، لحافی، نواری و لوله ای به فروش می رسد. جهت سفارش باکیفیت ترین عایق کاری ، ورق کاری با پایین ترین قیمت تنها کافیست با بهینه عایق تماس بگیرید.

عایق کاری و ورق کاری - بهینه عایق

عایق کاری استخر سیمانی

استخرها یکی از اجزای ساختمان است که برای نگهداری آب مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل موضوع عایق بویلر و آب بندی استخرها اهمیت بسیاری دارد. برای آب بندی ساختمان ها راه های بسیاری در نظر گرفته شده است که در این میان عایق کاری و ورق کاری یکی از بهترین روش های آب بندی استخرها به شمار می رود. عایق کاری استخر سیمانی دارای مراحل پیچیده ای است و به متریال های خاصی نیاز دارد. این عایق باید مانع از خوردگی بتن شده و ماندگاری و عمر آن را افزایش دهد. بهترین عایق کاری  استخر سیمانی باید به گونه ای باشد که از تمامی لوله کشی ها و زهکشی های ساختمان در برابر رطوبت محافطت کند. در صورتی که عایق کاری و ورق کاری استخر سیمانی بدرستی انجام شود می توان به راحتی کاشی و سرامیک را بر روی آن قرار داد. همچنین این عایق از پوسته شدن رنگ نیز جلوگیری خواهد کرد.

عایق کاری ، ورق کاری استخر سیمانی انواع مختلفی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به عایق رطوبتی استخر پودری، عایق مایع، عایق رطوبتی بر پایه قیر، عایق رطوبتی نانو و … اشاره کرد. استخرهای سیمانی به خودی خود می توانند تا حد بسیاری مانع از نفوذ آب شوند ولی برای این که به صورت کامل از نشت آب جلوگیری کنید و میزان مصرف آب را کاهش دهید می توانید به راحتی از عایق کاری ، ورق کاری استفاده کنید. استفاده از مواد پلیمری نیز از دیگر روش های عایق کاری  به روش اصولی به شمار می رود که یکی از مهم ترین مواد پلیمری عایق رطوبتی بر پایه اکریلیک، عایق رطوبتی بر پایه اپوکسی، عایق رطوبتی پلی ارتان و پلی یورتان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عایق کاری استخر سیمانی با بهترین متریال تنها کافیست از طریق شماره های مندرج در سایت با بهینه عایق تماس بگیرید و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید.

عایق کاری و ورق کاری - بهینه عایق


برای خواندن مطالب درمورد اتاقک شنوایی سنجی میتوانید:

عایق کاری استخر با ایزوگام

عایق کاری استخر با ایزوگام از جمله موضوعاتی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مهم ترین مزایای این روش عایق کاری  خاصیت آنتی باکتریالی ایزوگام می باشد. با این کار نه تنها در مصرف آب صرفه جویی می کنید، بلکه از رشد قارچ ها و جلبک ها نیز جلوگیری خواهید کرد..

همان طور که می دانید ایزوگام با استفاده از مواد نفتی ساخته می شود. به همین دلیل برای اجرای این عایق کاری و ورق کاری باید از اصول آن به خوبی مطلع باشید. برای واتر پروف کردن استخر و  ورق کاری می بایست حتما کف استخر به صورت کامل تمیز و خشک باشد. ایزوگام انعطاف پذیری بالایی دارد و از این رو به راحتی می توان آن را در تمامی قسمت های استخر نصب کرد. ایزوگام های استخر از مواد مختلفی همچون پلی اتیلن، بافت الیافی، پلی استر و مواد افزودنی ویژه تشکیل شده است. نحوه اجرای ایزوگام اهمیت بسیاری دارد و تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت و میزان عایق کاری استخر دارد. به همین دلیل بهتر است برای نصب ایزوگام از اجراکارهای متخصص و باتجربه کمک بگیرید. بهینه عایق یکی از بزرگ ترین نمایندگی های فروش انواع این خدمات است و محصولات موجود در این نمایندگی کیفیت فوق العاده بالایی دارد و به خوبی می تواند کفپوش استخر شما را پوشش دهد. شما تنها با یک تماس می توانید باکیفیت ترین عایق دیزل را سفارش دهید. همچنین بهینه عایق دارای خدمات نصب نیز بوده و می تواند کاملا استخر شما را با استفاده از مواد عایق بپوشاند.

عایق کاری و ورق کاری - بهینه عایق
سوالات متداول

عایق کاری و ورق کاری در تاسیسات به منظور کنترل دما، کنترل کندانس، کنترل صدا، جلوگیری از نفوذ رطوبت و صرفه جویی در مصرف انرژی انجام می شود و از نظر ساختار به دسته های متعددی تقسیم میشود.

 

چوب ها یکی از محصولاتی هستند که با قرارگیری در هوای باز و یا به مرور دچار آسیب می شوند. عایق کاری و ورق کاری روی سطح چوب به شکل رنگی و بی رنگ صورت می گیرد. این روش عایق کاری به منظور حفظ و نگهداری چوب کاربرد دارد و عمر سازه های چوبی را افزایش می دهد. عایق کاری و ورق کاری چوبی از محصولات شما در برابر رطوبت محافظت می کند و کیفیت آن را به بالاترین حد ممکن می رساند. اجرای عایق کاری و ورق کاری روی چوب اهمیت بسیاری دارد و تعیین کننده کیفیت و ساختار چوب می باشد.

عایق کاری استخر با ایزوگام از جمله موضوعاتی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مهم ترین مزایای این روش عایق کاری و ورق کاری خاصیت آنتی باکتریالی ایزوگام می باشد. با این کار نه تنها در مصرف آب صرفه جویی می کنید، بلکه از رشد قارچ ها و جلبک ها نیز جلوگیری خواهید کرد.

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.