فروش عایق

فروش عایق
20شهریور
پشم سنگ تخته ای

 پشم سنگ تخته ای ،عایق صوتی و حرارتی و برودتی در ابعاد 60*120   با دانستیته های مختلف

پشم سنگ رولی

 خرید پشم سنگ رولی  فویا دار  و توری دار چهت استفاده در تاسیسات گرمایشی و بخار 

پشم سنگ لوله ای

 پشم سنگ  لوله های جهت  جلوگیری از  پرت  دما در تاسیسات طبق سایز لوله ها در سایزهای مختلف

پنل های اکوستیک

پنل‌های جاذب صدا و اکوستیک جهت جذب صدا در محیطهای مختلف با اشکال و رنگ بندی مختلف به صورت پنلی و برگی

پیچ

فروش انواع پیچ‌های گالوانیزه و استیل جهت روکش و ورق  در صنایع عایق کاری

چسب مایع

فروش چسب عایق  و چسب فوم  با چسبندگی بالا در گریدهای مختلف 

دمپرهای سایلنت

دمپرهای خروجی و ورودی هوا  جهت تاسیسات و دیزل و سیستم‌های هوارسان

ساخت و فروش کانوپی

طراحی و ساخت  کانوپی جهت دیزل ژنراتورها در ابعاد مختلف

عایق خودرو

عایق بندی و عایق ضد صدا در خودرو  به صورت نمدی و فلکسی  ضد حریق  با نصب آسان جهت کلیه خودروها

عایق صوتی کف

عایق صوتی کف به صورت گرانولی و عایق نمدی و عایق موکتی  پشم سنگ سفارشی جهت جلوگیری از انتقال صدا از کف

عایق فلکسی

عایق فلکسی جهت عایق بندی سیستمها و خطوط تاسیسات مرکزی در ضخامت‌های مختلف با روکش و پشت چسب دار

عایق لوله ای

عایق لوله ای فلکسی جهت استفاده در تاسیسات سرمایشی و گرمایشی طبق سایز لوله ها

عایق نسوز

عایق‌های نسوز یا پشم سرامیک و عایق دما بالا جهت عایق بندی دماهای بالای 200 الی 2000 درجه

عایق های کف گرانولی

عایق‌های گرانولی ضد کوبش ضذ لعرزش  جهت استفاده در ساختمان‌ها  و صنعت

عایق های نانو

عایق‌های نانو رطوبتی ،اب گریز  ،فشار منفی، حرارتی و غیره

فوم پلی یورتان

فوم پلی یورتان پاششی  به صورت 2 جزیی  آماده تزریق و پاشش عایق حرارتی و برودتی و صوتی

فویل

 انواع روکش جهت عایق ها جهت جلوگیری از فرسایش و پوسیدگی

منبع اگزوز دیزل

فروش انواع منابع  اگزوز  دیزل در ابعاد و اندازه های استاندارد  به صورت  سایلنت و سوپر سایلنت

نمد صوتی

نمد صوتی جهت عایق صدا و حرارت در ساختمان و تاسیسات و صنایع خودرو

نوار درزگیر

فروش انواع نوار درزگیر معمولی فویل دار و برزنتی و نانو

ورق الومینیوم

خرید ورق آلومینیوم  با ضخامت های مختلف جهت روکش عایق  تاسیسات و صنایع  و نیروگاه ها

ورق گالوانیزه

فروش  ورق رنگی و طرح دار گالوانیزه در ابعاد مختلف

ورق های پانچ

فروش انواع ورق های پانچ در طرهای مختلف استیل و گالوانیزه و اهن و آلومینیوم و توری  فروش عایق از جمله خدمات گروه بهینه عایق می باشد که به صورت عمده و جزئی با قیمت ارزان ارائه می گردد. این عایق ها دارای تنوع بالایی بوده و انواع عایق صوتی، رطوبتی، حرارتی، پشت بام و غیره را شامل میشود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این خدمات، در ادامه بهینه عایق تمام آنچه لازم است درباره خرید و فروش این تجهیزات با قیمت مناسب بدانید را معرفی خواهد نمود.

عایق چیلر به دلیل صدای آزاردهنده آنها و همچنین هدر رفت انرژی از لوله و سایر بخش ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

فهرست مطالب

فروش عایق

از گذشته تا امروز عایقکاری و ورق کاری و ممانعت از هدر رفت انرژی و انتقال حرارت و صوت در ساختمان های مسکونی و صنعتی و غیره اهمیت بسیار زیادی داشته است. علاوه بر سقف و دیوار و کف ساختمان ها، تاسیسات و لوله های آب گرم و سرد و بویلرها نیز به شدت به این اقدامات نیاز داشته و دارند. به همین دلیل فروش عایق از جمله کارهای بسیار مهمی می باشد که به شیوه های مختلف جزئی و کلی انجام میشود. بهینه عایق که از بزرگترین مراکز فروش این مواد می باشد، در مجموعه محصولات خود تنوع بالایی را ارائه داده است که برخی از آنها عبارتند از:.

عایق صوت

علیرغم مزایای بسیار زیادی که زندگی شهری به همراه دارد، آلودگی صوتی آن یکی از چالش های مهم می باشد که منجر به از بین رفتن آرامش میشود. علاوه براین، در سالن های کنفرانس، واحدهای درمانی، مراکز آموزشی و هتل ها و استودیوهای ضبط موسیقی سکوت اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل استفاده از انواع عایق ها در این محیط ها کاربرد زیادی دارد. عایق های مورد استفاده برای ممانعت از عبور امواج صوتی با توجه به محل کاربرد آنها متفاوت می باشد.

به عنوان مثال، برای عایق کاری دیوار منزل می توان از عایق های شانه تخم مرغی، آکوستیک و دو طرف صاف استفاده نمود. این عایق ها از نظر ابعاد و ضریب جذب و همچنین میزان مقاومت در برابر نفوذ آب و آتش سوزی و غیره با هم تفاوت زیادی دارند. فروش تمام این عایق ها به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب در این مجموعه ارائه می گردد.

عایق صوتی خودرو

پخش موسیقی یکی از لذت بخش ترین کارها در حین رانندگی می باشد. اما انتشار امواج و صوت به بیرون منجر به آزار سایر افراد میشود. به همین دلیل استفاده از عایق صدا در ماشین و خودرو اهمیت زیادی داشته و تنوع بالایی در عایق های مورد استفاده آن ها وجود دارد. این عایق ها در کف خودرو و همچنین پوشاندن درزها و شکاف های موجود در بخش های مختلف آن کاربرد دارد. عایق های صدا در خودرو نه تنها از انتقال امواج صوت جلوگیری می کنند، بلکه در مقابل آتش و جذب آب و حرارت نیز مقاومت زیادی دارند.

عایق حرارتی

از اصلی ترین دلایل برای استفاده از انواع عایق ها در ساختمان های مختلف، جلوگیری از انتقال و جا به جایی گرما می باشد. استفاده از این مواد نه تنها منجر به بهتر شدن شرایط داخل محیط از نظر دما میشود، بلکه تا حد بسیار زیادی از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری می کند. مواد عایق مورد استفاده برای این منظور دارای تنوع بالایی بوده و از رایج ترین و کاربردی ترین آنها می توان به پشم شیشه، پشم سنگ، عایق مایع، عایق سیمانی، سلولزی و سرامیکی و نانو اشاره نمود. هر یک از عایق های فوق کابردهای متفاوتی داشته و در حالت کل می توان از آنها برای عایق کردن لوله بخار و بویلر، پشت بام و دیوارها و سقف استفاده نمود. لازم به ذکر است که در زمان فروش هر یک از این مواد عایق لازم است نوع کاربرد و محل و نحوه نصب آنها به دقت بررسی شود تا بهترین نتیجه از آن دریافت گردد. به عنوان مثال، عایق های پشم شیشه و پشم سنگ و لوله ها از گزینه های مناسب برای عایق کردن پشت بام به شمار می روند. این در حالیست که فروش عایق مایع برای لوله های بویلر و گرما و سرما مناسب نخواهند بود. عایق چیلر به دلیل صدای آزاردهنده آنها و همچنین هدر رفت انرژی از لوله و سایر بخش ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

 فروش عایق رطوبتی

به دلیل اهمیت بسیار زیاد جلوگیری از نفوذ ذرات آب و رطوبت به داخل دیوار و سقف و کف ساختمان، فروش انواع عایق رطوبتی در مجموعه خدمات بهینه عایق قرار گرفته است. این عایق ها نه تنها در سقف و دیوار و کف ساختمان استفاده میشود، بلکه برای آب بندی و عایق کردن استخرهای کشاورزی و باغ نیز کاربرد گسترده ای دارند.

از رایج ترین و پرتقاضاترین گزینه ها برای فروش عایق رطوبتی، عایق های پودری و مایع نانو می باشند که راندمان و کارایی بسیار بالایی دارند. برخی از این عایق ها به صورت رنگ ارائه میشوند و با پمپ و تجهیزات مخصوص روی سوطح مورد نظر قرار میگیرند. پس از خشک شدن رنگ نانو سطح کاملا در برابر نفوذ رطوبت عایق شده و به همین دلیل در استخرها کاربرد زیادی پیدا کرده اند.

 فروش عایق پشت بام

تجمع آب باران و برف در پشت بام اگر جدی گرفته نشود، در نهایت منجر به ایجاد لک های نم و رطوبت روی سقف می شود. ایجاد لک نم و رطوبت نه تنها چهره داخلی ساختمان را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه به مرور مشکلاتی از قبیل ریزش مصالح و گچ به کار رفته در آن خواهد شد. به همین دلیل استفاده از عایق های مختلف در آن اهمیت بالایی دارد و مجموعه از عایق های رطوبتی و حرارتی و همچنین صوتی را شامل میشود.

فروش عایق بام از دیگر خدمات گروه بهینه عایق می باشد که بدون واسطه و به صورت عمده و جزئی ارائه می گردد. لازم به ذکر است که انواع عایق های رول و مسطح پشم شیشه، پشم سنگ و غیره به تمام نقاط ایران بدون واسطه ارسال می گردد.

فروش عمده عایق حرارتی و رطوبتی

با توجه به نوع پروژه عمرانی و ساختمانی و میزان وسعت و بزرگی آن، مقدار و نوع عایق مورد استفاده برای آنها متفاوت است. بهینه عایق با فراهم کردن امکان فروش عمده عایق ها شرایطی را فراهم نموده است تا این خدمات برای پروژه های بزرگ با تخفیف ارائه شود. علاوه براین، امکان خرید آنها به صورت جزئی نیز وجود دارد و محدودیتی در متراژ و مقدار این مواد عایق وجود ندارد.

فروش عایق با قیمت ارزان

با توجه به سابقه فعالیت بالای این مجموعه در زمینه اجرا و فروش عایق عمده و جزئی توسط گروه بهینه عایق، چند راهکار برای خرید ارزان قیمت آنها را در ادامه ارائه می دهد:

خرید از مراکز فروش معتبر به دلیل ارائه محصولات با کیفیت از برندهای معروف و شناخته شده در واقع یک تیر با دو نشان است. چون این محصولات کیفیت بالا و طول عمر زیادی دارند و نیاز به تعویض در فاصله های کوتاه آنها وجود نخواهد داشت. به همین دلیل تا حد زیادی در هزینه های اقتصادی صرفه جویی خواهد شد.

فروش عمده عایق های حرارتی و صوتی و رطوبتی همیشه ارزان تر از جزئی می باشد. به همین دلیل بهتر است تا حد امکان سفارش خود را به صورت عمده ثبت کنید تا از تخفیف های ویژه استفاده نمایید.

خرید از مراکز شناخته شده و نمایندگی ها باعث می شود تا واسطه ها حذف شوند. هر چه تعداد واسطه ها بین فروشنده اصلی و خریدار کمتر باشد، به همان نسبت قیمت این محصولات ارزان تر خواهد بود.

فروش اینترنتی عایق نانو و صوتی و غیره شرایطی را فراهم می کند تا از هر نقطه از ایران بدون واسطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری خرید ثبت شود.

عایق صوتی رولی

عایق های صوتی یکی از مهم ترین مواردی هستند که هنگام زندگی در این منطقه شلوغ و پر رفت و آمد به آن نیاز خواهید داشت. عایق های صوتی رولی یکی از محبوت ترین و در دسترس ترین انواع عایق صوتی هستند. برخی از عایق های صوتی رولی علاوه بر عایق کردن صدا های مزاحم، از خصوصیات برجسته ای برخودار هستند. از جمله این خصوصیات می توان به مقاومت زیاد در برابر حرارت، مقاومت بالا در مقابل گرد و غبار، ایجاد عایق صد درصدی در مقابل صدا ها و هم چنین دوام و کارایی زیاد این عایق ها اشاره کرد. از این رو فروش عایق صوتی رولی همیشه در صدر جدول فروش عایق ها به چشم می خورد.

عایق حرارتی چسبی

یکی دیگر از انواع پر فروش عایق، عایق حرارتی چسبی است. عایق های حرارتی عایق های هستند که به جلوگیری از هدر رفت انرژی و کاهش هزینه های مرتبط با سوخت های فسیلی مورد نیاز برای وسایل گرمایشی کمک می کنند. این عایق ها برای وسایل گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل داشتن چسب و نصب آسان راحت خرید عایق حرارتی چسبی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مرکز فروش عایق صوتی، رطوبتی و حرارتی

بهینه عایق با سال ها تجربه در زمینه اجرای پروژه های عایق کاری و ورق کاری ارائه عایق های نانو، حرارتی، صوتی و رطوبتی و غیره فعالیت دارد. این مجموعه با دارا بودن چند ویژگی به عنوان یکی از بهترین مراکز فروش عایق می باشد که عبارتند از:

ارائه تمام انواع عایق ها به صورت عمده و جزئی

فروش بدون واسطه و ارسال به تمام نقاط ایران بدون نیاز به مراجعه حضوری خریدار

ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی تضمین خدمات

فروش انواع عایق بام و صوتی خودرو و حرارتی و رطوبتی با قیمت ارزان

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه می توانید با مجموعه بهینه عایق تماس بگیرید.


برای خواندن مطالب درمورد عایق بویلر میتوانید:

قیمت عایق چسبی رولی

قیمت عایق چسبی رولی به فاکتور های متفاوتی بستگی دارد و با توجه به این فاکتور ها متغیر است. برخی از این فاکتور های تاثیر گذار در فروش عایق چسبی رولی شامل موارد زیر هستند.

ماهیت الاستومتریک عایق

طبق آنچه گفته شده عایق های الاستومتریک به دلیل خواص ویژه ای که دارند، از قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع عایق از جمله عایق های فومی معمولی برخودار هستند. بنا بر این ماهیت یا جنس اصلی عایق یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در تعیین قیمت نهایی عایق است.

اندازه ضخامت عایق

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام خرید و فروش عایق به آن توجه ویژه ای می شود، اندازه ضخامت عایق است. هر اندازه ضخامت عایق بیشتر باشد قاعدتاً عایق قیمت بالاتری خواهد داشت. 

پشت چسب دار یا بدون چسب بودن عایق

داشتن چسب برای یک عایق جز مزایایی محسوب می شود که در نصب آسان و سریع عایق تاثیر چشمگیری دارد و وصل عایق را آسان تر می کند. بنا بر این داشتن چسب سر خود از مزایایی است که باعث افزایش ارزش و کارایی عایق و در پی آن افزایش قیمت عایق می شود.

برند سازنده و کیفیت نهایی عایق

استفاده از مواد اولیه و نیز تجهیزات باکیفیت هنگام تولید انواع عایق در کارخانه های تولید کننده عایق و هم چنین مهارت و تبحر اپراتور سازنده و اجرا کننده عایق یکی از مهم ترین عواملی است که کارایی و طول عمر عایق به آن وابسته است. هر اندازه که برند سازنده عایق خوش نام تر باشد می توان گفت کیفیت محصول در سطح بالاتری قرار دارد. بنا بر این کیفیت نهایی محصول نیز در تعیین قیمت آن نقش اساسی دارد.

برای خواندن مطالب درمورد عایق چیلر میتوانید:

قیمت انواع عایق

در تعیین قیمت هر یک از انواع عایق های مورد استفاده در ساختمان ها عوامل متعددی نقش دارند که از مهم ترین آنها می توان به نوع آنها اشاره نمود. علاوه براین، وارداتی یا داخلی بودن عایق نیز به شدت بر قیمت فروش آنها تاثیرگذار است. چون عایق های وارداتی تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار میگیرند. برای استعلام قیمت فروش هر یک از انواع عایق می توانید با کارشناسان فروش بهینه عایق تماس بگیرید.

سخن آخر

یکی از مهم ترین فاکتور ها برای خرید عایق حرارتی، صوتی و… توجه به نوع عایق و قیمت آن است. در این گفتار سعی کردیم پارامتر هایی که دخیل در خرید موفق عایق را مورد بررسی قرار دهیم. بهینه عایق بندی معتبر در زمینه اجرای و تولید انواع عایق های باکیفیت است، که با نزدیک به نیم قرن سابقه درخشان در زمینه جذب رضایت حداکثری مشتریان با اجرای موفق اونا عایق بندی آماده خدمات رسانی در این زمینه است. شما می سر توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات این شرکت صاحب نام به وب سایت رسمی بهینه عایق مراجعه کنید.

نمونه پروژه‌ها

سوالات متداول فروش عایق

در سالن های کنفرانس، واحدهای درمانی، مراکز آموزشی و هتل ها و استودیوهای ضبط موسیقی سکوت اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل استفاده از انواع عایق ها در این محیط ها کاربرد زیادی دارد. عایق های مورد استفاده برای ممانعت از عبور امواج صوتی با توجه به محل کاربرد آنها متفاوت می باشد.

به دلیل اهمیت بسیار زیاد جلوگیری از نفوذ ذرات آب و رطوبت به داخل دیوار و سقف و کف ساختمان، فروش انواع عایق رطوبتی در مجموعه خدمات بهینه عایق قرار گرفته است. این عایق ها نه تنها در سقف و دیوار و کف ساختمان استفاده میشود، بلکه برای آب بندی و عایق کردن استخرهای کشاورزی و باغ نیز کاربرد گسترده ای دارند.

در تعیین قیمت هر یک از انواع عایق های مورد استفاده در ساختمان ها عوامل متعددی نقش دارند که از مهم ترین آنها می توان به نوع آنها اشاره نمود. علاوه براین، وارداتی یا داخلی بودن عایق نیز به شدت بر قیمت فروش آنها تاثیرگذار است. چون عایق های وارداتی تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار میگیرند. برای استعلام قیمت فروش هر یک از انواع عایق می توانید با کارشناسان فروش بهینه عایق تماس بگیرید.

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 4 =