فروش عایق

فروش عایق
20شهریور

فروش عایق از جمله خدمات گروه بهینه عایق می باشد که به صورت عمده و جزئی با قیمت ارزان ارائه می گردد. این عایق ها دارای تنوع بالایی بوده و انواع عایق صوتی، رطوبتی، حرارتی، پشت بام و غیره را شامل میشود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این خدمات، در ادامه بهینه عایق تمام آنچه لازم است درباره خرید و فروش این تجهیزات با قیمت مناسب بدانید را معرفی خواهد نمود.

عایق چیلر به دلیل صدای آزاردهنده آنها و همچنین هدر رفت انرژی از لوله و سایر بخش ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

فهرست مطالب

عایق الاستومتریک 

یکی از انواع پر کاربرد عایق است که در این گفتار در مورد آن نکاتی را بیان می کنیم. قبل از هر چیز باید به نقش عایق در کاهش هدر رفت انرژی و هزینه های مصرفی اشاره کوتاهی داشته باشیم. از آن جایی که عایق ها نقش مهمی در تامین انرژی، کاهش صدا های آزار دهنده و کاهش هزینه های زندگی دارند، آشنایی با انواع آن ها و قیمت خرید و فروش عایق امری مهم و تاثیر گذار است. در این گفتار به عوامل مختلفی که می توانند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در خرید و فروش عایق ها موثر باشند خواهیم پرداخت.

فروش عایق - بهینه عایق

عایق الاستومریک چیست؟

شاید تا به حال این عایق الاستومتریک را شنیده باشید و بار ها در مورد آن سوالاتی را مطرح کرده باشید. باید بدانید که عایق الاست متریک نوعی عایق دوست دار طبیعت است که از انواع عایق های حرارتی – برودتی به شمار می رود. این عایق بیشتر از جنس پروپیلن اتیلن و داین است و به همین خاطر از انعطاف پذیری قابل توجهی برخوردار است، و به دلیل ویژگی های چون طول عمر و دوام بالا، عایق صدا، گرمایشی، سرمایشی و گرد و غبار و هم چنین انعطاف پذیری بالا و غیر سمی بودن، محبوبیت بالایی در بین صنایع مرتبط پیدا کرده است.

 عایق الاستومتریک در دو نوع رولی و لوله ای عرضه می شود،  نوع رولی آن در سیستم های تهویه مطبوع و سرد خانه ها کاربرد زیادی دارد و از نوع لوله ای آن برای عایق حرارتی و برودتی انواع لوله ها استفاده می شود. تنها دلیل کاهش فروش عایق الاستومتریک شاید بالا بودن قیمت آن نسبت به سایر انواع عایق است. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر چه قیمت این عایق کمی بالاتر از انواع دیگر عایق است اما مزایای بسیار آن این قیمت را جبران و سود دهی را تضمین می کند.

فروش عایق - بهینه عایق

کاربرد عایق الاستومری

در حال حاضر شرکت‌های بسیاری در زمینه فروش عایق الاستومری فعال هستند. اگر همچنان از خرید این عایق مطمئن نیستید، در ادامه با کاربرد‌های عایق الاستومری همراه ما باشید.

در صنعت ساختمان سازی، صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و… از عایق الاستومری به عنوان یک عایق حرارتی مناسب استفاده می‌شود. این عایق دارای ویژگی زیست محیطی است و کمترین آسیب را به محیط زیست و انسان‌ها و سایر جانداران وارد می‌آورد. به همین خاطر روز به روز کاربرد عایق الاستومری در حال گسترش است. عایق الاستومری کارایی و راندمان بسیار خوبی داشته و نصب آن آسان است. این عوامل باعث شده است تا استفاده از این عایق در صنایع مختلف به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شود. به همین خاطر اغلب شرکت‌های فروش عایق، عایق الاستومری را پیشنهاد می‌کنند.

عایق الاستومری به صورت پیش ساخته و با تکنولوژی سلول‌های بسته در انواع مختلف رولی یا پتویی و لوله‌ای تولید می‌شود. هر کدام از این نمونه‌های با توجه به مشخصه‌های منحصر به فردی که دارند، در زمینه‌های خاصی به کار گرفته می‌شوند. به عبارت دیگر کاربرد عایق الاستومری با توجه به مدل آن متفاوت است.

این عایق حرارتی در برابر نفوذ رطوبت مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد. علاوه بر این، عایق الاستومری در برابر حرارت و عبور اشعه ماورای بنفش و گاز اوزون نیز بسیار مقاوم است. در برخی شرایط که آلاینده‌ها، گازهای خورنده، مواد اسیدی و شیمیایی با درصد‌های بالا وجود دارند، می‌توان از این عایق استفاده کرد.

کاربرد عایق الاستومری در محیط‌های بسته مانند شوفاژخانه‌ها و تاسیسات داخلی ساختمان‌ها و… برای عایق کاری لوله‌ها، تجهیزات است. توجه داشته باشید که برای استفاده از عایق الاستومری در محیط‌های روباز، باید از عایق‌هایی که دارای روکش آلومینیومی هستند، استفاده شود.

فروش عایق-بهینه عایق

عوامل  موثر در تعیین قیمت عایق الاستومری

عایق الاستومری از مجموعه محصولات مربوط به عایق حرارتی و عایق صوتی محسوب می‌شود. در واقع عایق الاستومری با ساختار سلول بسته خود از انتقال حرارت و صوت به طور عمده جلوگیری می‌کند. چرا که این عایق دارای ضریب انتقال حرارتی و صوتی بسیار پایینی است. برای بررسی و اطلاع از قیمت عایق الاستومری باید به موارد متعددی توجه داشت. میزان تخلخل و دانسیته این عایق در تعیین کیفیت و قیمت عایق الاستومری نقش مستقیم و مهمی دارد. نوع ساختار عایق الاستومری و میزان مقاومت آن در برابر حریق نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت عایق الاستومری است. عایق الاستومری را می‌توان از نظر ساختار و عملکرد در دو نوع رولی و لوله‌ای دسته بندی کرد. نوع عایق تاثیر به سزایی در قیمت عایق الاستومری دارد. همچنین، ضخامت عایق و کیفیت چسب‌هایی که برای چسباندن عایق بر سطوح مختلف بکار می‌رود نیز در قیمت عایق الاستومری موثر است.

قیمت عایق الاستومری لوله‌ای همانند عایق الاستومری رولی به ابعاد، متراژ و ضخامت عایق بستگی دارد. از آنجایی که قیمت عایق الاستومری به عوامل مختلفی وابسته است، نمی‌توان یک قیمت مشخص را برای آن تعیین کرد. اما با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد و ویژه‌ای که این عایق دارد، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. به همین خاطر نمی‌توان گفت که قیمت عایق الاستومری با توجه به کیفیت و ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، بالا است.

در هنگام خرید عایق الاستومری با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه و اقتصادی، به کیفیت بسیار بالایی دست پیدا خواهید کرد. قیمت عایق پشم شیشه و پشم سنگ نسبت به قیمت عایق الاستومری پایین تر است. اما کیفیت آن‌ها با کیفیت عایق الاستومری هرگز قابل مقایسه نیست.

فروش عایق-بهینه عایق

فروش انواع عایق

از گذشته تا امروز عایق کاری و ورق کاری و ممانعت از هدر رفت انرژی و انتقال حرارت و صوت در ساختمان های مسکونی و صنعتی و غیره اهمیت بسیار زیادی داشته است. علاوه بر سقف و دیوار و کف ساختمان ها، تاسیسات و لوله های آب گرم و سرد و بویلرها نیز به شدت به این اقدامات نیاز داشته و دارند. به همین دلیل فروش عایق از جمله کارهای بسیار مهمی می باشد که به شیوه های مختلف جزئی و کلی انجام میشود. بهینه عایق که از بزرگترین مراکز فروش این مواد می باشد، در مجموعه محصولات خود تنوع بالایی را ارائه داده است که برخی از آنها عبارتند از:.

عایق صوت

علیرغم مزایای بسیار زیادی که زندگی شهری به همراه دارد، آلودگی صوتی آن یکی از چالش های مهم می باشد که منجر به از بین رفتن آرامش میشود. علاوه براین، در سالن های کنفرانس، واحدهای درمانی، مراکز آموزشی و هتل ها و استودیوهای ضبط موسیقی سکوت اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل استفاده از انواع عایق ها در این محیط ها کاربرد زیادی دارد. عایق های مورد استفاده برای ممانعت از عبور امواج صوتی با توجه به محل کاربرد آنها متفاوت می باشد.

به عنوان مثال، برای عایق کاری دیوار منزل می توان از عایق های شانه تخم مرغی، آکوستیک و دو طرف صاف استفاده نمود. این عایق ها از نظر ابعاد و ضریب جذب و همچنین میزان مقاومت در برابر نفوذ آب و آتش سوزی و غیره با هم تفاوت زیادی دارند. فروش تمام این عایق ها به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب در این مجموعه ارائه می گردد.

عایق صوتی خودرو

پخش موسیقی یکی از لذت بخش ترین کارها در حین رانندگی می باشد. اما انتشار امواج و صوت به بیرون منجر به آزار سایر افراد میشود. به همین دلیل استفاده از عایق صدا در ماشین و خودرو اهمیت زیادی داشته و تنوع بالایی در عایق های مورد استفاده آن ها وجود دارد. این عایق ها در کف خودرو و همچنین پوشاندن درزها و شکاف های موجود در بخش های مختلف آن کاربرد دارد. عایق های صدا در خودرو نه تنها از انتقال امواج صوت جلوگیری می کنند، بلکه در مقابل آتش و جذب آب و حرارت نیز مقاومت زیادی دارند.

عایق حرارتی

از اصلی ترین دلایل برای استفاده از انواع عایق ها در ساختمان های مختلف، جلوگیری از انتقال و جا به جایی گرما می باشد. استفاده از این مواد نه تنها منجر به بهتر شدن شرایط داخل محیط از نظر دما میشود، بلکه تا حد بسیار زیادی از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری می کند. مواد عایق مورد استفاده برای این منظور دارای تنوع بالایی بوده و از رایج ترین و کاربردی ترین آنها می توان به پشم شیشه، پشم سنگ، عایق مایع، عایق سیمانی، سلولزی و سرامیکی و نانو اشاره نمود. هر یک از عایق های فوق کابردهای متفاوتی داشته و در حالت کل می توان از آنها برای عایق کردن لوله بخار و بویلر، پشت بام و دیوارها و سقف استفاده نمود. لازم به ذکر است که در زمان فروش هر یک از این مواد عایق لازم است نوع کاربرد و محل و نحوه نصب آنها به دقت بررسی شود تا بهترین نتیجه از آن دریافت گردد. به عنوان مثال، عایق های پشم شیشه و پشم سنگ و لوله ها از گزینه های مناسب برای عایق کردن پشت بام به شمار می روند. این در حالیست که فروش عایق مایع برای لوله های بویلر و گرما و سرما مناسب نخواهند بود. عایق چیلر به دلیل صدای آزاردهنده آنها و همچنین هدر رفت انرژی از لوله و سایر بخش ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

 فروش عایق رطوبتی

به دلیل اهمیت بسیار زیاد جلوگیری از نفوذ ذرات آب و رطوبت به داخل دیوار و سقف و کف ساختمان، فروش انواع عایق رطوبتی در مجموعه خدمات بهینه عایق قرار گرفته است. این عایق ها نه تنها در سقف و دیوار و کف ساختمان استفاده میشود، بلکه برای آب بندی و عایق کردن استخرهای کشاورزی و باغ نیز کاربرد گسترده ای دارند.

از رایج ترین و پرتقاضاترین گزینه ها برای فروش عایق رطوبتی، عایق های پودری و مایع نانو می باشند که راندمان و کارایی بسیار بالایی دارند. برخی از این عایق ها به صورت رنگ ارائه میشوند و با پمپ و تجهیزات مخصوص روی سوطح مورد نظر قرار میگیرند. پس از خشک شدن رنگ نانو سطح کاملا در برابر نفوذ رطوبت عایق شده و به همین دلیل در استخرها کاربرد زیادی پیدا کرده اند.

 فروش عایق پشت بام

تجمع آب باران و برف در پشت بام اگر جدی گرفته نشود، در نهایت منجر به ایجاد لک های نم و رطوبت روی سقف می شود. ایجاد لک نم و رطوبت نه تنها چهره داخلی ساختمان را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه به مرور مشکلاتی از قبیل ریزش مصالح و گچ به کار رفته در آن خواهد شد. به همین دلیل استفاده از عایق های مختلف در آن اهمیت بالایی دارد و مجموعه از عایق های رطوبتی و حرارتی و همچنین صوتی را شامل میشود.

فروش عایق بام از دیگر خدمات گروه بهینه عایق می باشد که بدون واسطه و به صورت عمده و جزئی ارائه می گردد. لازم به ذکر است که انواع عایق های رول و مسطح پشم شیشه، پشم سنگ و غیره به تمام نقاط ایران بدون واسطه ارسال می گردد.

فروش عمده عایق حرارتی و رطوبتی

با توجه به نوع پروژه عمرانی و ساختمانی و میزان وسعت و بزرگی آن، مقدار و نوع عایق مورد استفاده برای آنها متفاوت است. بهینه عایق با فراهم کردن امکان فروش عمده عایق ها شرایطی را فراهم نموده است تا این خدمات برای پروژه های بزرگ با تخفیف ارائه شود. علاوه براین، امکان خرید آنها به صورت جزئی نیز وجود دارد و محدودیتی در متراژ و مقدار این مواد عایق وجود ندارد.

فروش عایق - بهینه عایق

فروش عایق با قیمت ارزان

با توجه به سابقه فعالیت بالای این مجموعه در زمینه اجرا و فروش عایق عمده و جزئی توسط گروه بهینه عایق، چند راهکار برای خرید ارزان قیمت آنها را در ادامه ارائه می دهد:

خرید از مراکز فروش معتبر به دلیل ارائه محصولات با کیفیت از برندهای معروف و شناخته شده در واقع یک تیر با دو نشان است. چون این محصولات کیفیت بالا و طول عمر زیادی دارند و نیاز به تعویض در فاصله های کوتاه آنها وجود نخواهد داشت. به همین دلیل تا حد زیادی در هزینه های اقتصادی صرفه جویی خواهد شد.

فروش عمده عایق های حرارتی و صوتی و رطوبتی همیشه ارزان تر از جزئی می باشد. به همین دلیل بهتر است تا حد امکان سفارش خود را به صورت عمده ثبت کنید تا از تخفیف های ویژه استفاده نمایید.

خرید از مراکز شناخته شده و نمایندگی ها باعث می شود تا واسطه ها حذف شوند. هر چه تعداد واسطه ها بین فروشنده اصلی و خریدار کمتر باشد، به همان نسبت قیمت این محصولات ارزان تر خواهد بود.

فروش اینترنتی عایق نانو و صوتی و غیره شرایطی را فراهم می کند تا از هر نقطه از ایران بدون واسطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری خرید ثبت شود.

عایق الاستومری - بهینه عایق

عایق صوتی رولی

عایق های صوتی یکی از مهم ترین مواردی هستند که هنگام زندگی در این منطقه شلوغ و پر رفت و آمد به آن نیاز خواهید داشت. عایق های صوتی رولی یکی از محبوت ترین و در دسترس ترین انواع عایق صوتی هستند. برخی از عایق های صوتی رولی علاوه بر عایق کردن صدا های مزاحم، از خصوصیات برجسته ای برخودار هستند. از جمله این خصوصیات می توان به مقاومت زیاد در برابر حرارت، مقاومت بالا در مقابل گرد و غبار، ایجاد عایق صد درصدی در مقابل صدا ها و هم چنین دوام و کارایی زیاد این عایق ها اشاره کرد. از این رو فروش عایق صوتی رولی همیشه در صدر جدول فروش عایق ها به چشم می خورد.

عایق حرارتی چسبی

یکی دیگر از انواع پر فروش عایق، عایق حرارتی چسبی است. عایق های حرارتی عایق های هستند که به جلوگیری از هدر رفت انرژی و کاهش هزینه های مرتبط با سوخت های فسیلی مورد نیاز برای وسایل گرمایشی کمک می کنند. این عایق ها برای وسایل گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل داشتن چسب و نصب آسان راحت فروش عایق حرارتی چسبی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مرکز فروش عایق صوتی، رطوبتی و حرارتی

بهینه عایق با سال ها تجربه در زمینه اجرای پروژه های عایق کاری و ورق کاری ارائه عایق های نانو، حرارتی، صوتی و رطوبتی و غیره فعالیت دارد. این مجموعه با دارا بودن چند ویژگی به عنوان یکی از بهترین مراکز فروش عایق می باشد که عبارتند از:

ارائه تمام انواع عایق ها به صورت عمده و جزئی

فروش بدون واسطه و ارسال به تمام نقاط ایران بدون نیاز به مراجعه حضوری خریدار

ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی تضمین خدمات

فروش انواع عایق بام و صوتی خودرو و حرارتی و رطوبتی با قیمت ارزان

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه می توانید با مجموعه بهینه عایق تماس بگیرید.


برای خواندن مطالب درمورد عایق بویلر میتوانید:

عایق الاستومری ایرانی

همان طور که گفته شد عایق های الاستومتریک دسته ای از عایق های باکیفیت هستند که مقاومت بالایی در برابر حرارت، اشعه ماورا بنفش، آسیب های مکانیکی و… دارند و به دلیل انعطاف پذیری خوبی که دارند جز انواع پر فروش عایق به حساب می آیند. عایق های الاستومری در دو نوع عایق الاستومری ایرانی و خارجی در دسترس هستند. چون خرید هر کالا مستلزم پرداخت هزینه این و خرید و فروش عایق الاستومتریک هم از این قاعده مستثنی نیست، خرید عایق های الاستومتریک خارجی با کیفیت تقریبا مشابه ولی مستلزم پرداخت هزینه های بالاتری نسبت به عایق الاستومتریک ایرانی است. بنا بر این خرید عایق الاستومتریک ایرانی توصیه می شود.

فروش عایق-بهینه عایق

قیمت عایق چسبی رولی

قیمت عایق چسبی رولی به فاکتور های متفاوتی بستگی دارد و با توجه به این فاکتور ها متغیر است. برخی از این فاکتور های تاثیر گذار در فروش عایق چسبی رولی شامل موارد زیر هستند.

ماهیت الاستومتریک عایق

طبق آنچه گفته شده عایق های الاستومتریک به دلیل خواص ویژه ای که دارند، از قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع عایق از جمله عایق های فومی معمولی برخودار هستند. بنا بر این ماهیت یا جنس اصلی عایق یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در تعیین قیمت نهایی عایق است.

اندازه ضخامت عایق

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام خرید و فروش عایق به آن توجه ویژه ای می شود، اندازه ضخامت عایق است. هر اندازه ضخامت عایق بیشتر باشد قاعدتاً عایق قیمت بالاتری خواهد داشت. 

پشت چسب دار یا بدون چسب بودن عایق

داشتن چسب برای یک عایق جز مزایایی محسوب می شود که در نصب آسان و سریع عایق تاثیر چشمگیری دارد و وصل عایق را آسان تر می کند. بنا بر این داشتن چسب سر خود از مزایایی است که باعث افزایش ارزش و کارایی عایق و در پی آن افزایش قیمت عایق می شود.

برند سازنده و کیفیت نهایی عایق

استفاده از مواد اولیه و نیز تجهیزات باکیفیت هنگام تولید انواع عایق در کارخانه های تولید کننده عایق و هم چنین مهارت و تبحر اپراتور سازنده و اجرا کننده عایق یکی از مهم ترین عواملی است که کارایی و طول عمر عایق به آن وابسته است. هر اندازه که برند سازنده عایق خوش نام تر باشد می توان گفت کیفیت محصول در سطح بالاتری قرار دارد. بنا بر این کیفیت نهایی محصول نیز در تعیین قیمت آن نقش اساسی دارد.

برای خواندن مطالب درمورد عایق چیلر میتوانید:

فروش عایق - بهینه عایق

مزایای عایق الاستومری

زمانی که به مراکز فروش عایق الاستومری مراجعه کنید، کارشناسان مجموعه به شما توضیحاتی درباره مزایای این محصول ارائه خواهند کرد. در ادامه به صورت کامل به بررسی مزایای عایق‌های الاستومری پرداخته‌ایم.

 • این نوع عایق مقاوم در برابر آلودگی، گرد و خاک، رطوبت و بخار آب است.
 • عایق الاستومری پایداری نسبتاً بالایی دارد.
 • این عایق مقاومت بالایی در مقابل گاز اوزون و اشعه ماوراء بنفش دارد.
 • از دیگر مزایای این نوع عایق حرارنی می‌توان به مقاومت در برابر خوردگی اشاره کرد.
 • ضریب انتقال حرارت عایق الاستومری پایین بوده و تقریباً نزدیک به صفر است.
 • نصب این عایق حرارتی بسیار آسان بوده و به زمان زیادی نیاز ندارد.
 • عایق الاستومری فیبر، ریزگرد و غبار تولید نمی‌کند.
 • عایق الاستومری از انعطاف پذیری یا الاستیسیته بالایی برخوردار است.
 • این عایق غیر سمی بوده و برای استفاده در فضاهای بسته نیز مناسب است.
 • عایق الاستومری دارای جکتینگ‌ها و پوشش‌های خارجی متنوع است.
 • این عایق قابلیت چسبندگی و پذیرش رنگ بالایی دارد.
 • این نوع عایق در برابر فشار و ضربه مقاومت بالایی دارد.
 • قیمت عایق الاستومری نسبت به ویژگی‌هایی که دارد، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

ویدئوی اجرای عایق الاستومری

معایب عایق الاستومری

 1. تکامل عایق الاستومری اولین بار در نیمه‌های قرن بیستم اتفاق افتاد و تأثیر چشمگیری بر صنعت عایق گذاشت. قابل توجه‌ترین خاصیت این عایق مقاومت بالای آن در برابر رطوبت است که نتیجه ساختار سلولی منحصر به فرد آن است. این ویژگی نه تنها تهدیدات مربوط به رطوبت را به حداقل می‌رساند، بلکه عملکرد پایدار و طولانی مدت حرارت را نیز تضمین می‌کند. البته در کنار تمام این مزایا و ویژگی‌های مثبت، عایق الاستومری معایبی نیز دارد. اگر قصد خرید عایق الاستومری از مراکز فروش عایق را دارید، باید علاوه بر مزایا از معایب این محصول نیز مطلع باشید. از معایب عایق الاستومری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 2. عایق الاستومری در برابر حرارت از مقاومت پایینی برخوردار است. به شکلی که در صورت افزایش دما، عایق الاستومری به تدریج انعطاف‌پذیری خود را از دست می‌دهد و ترد می‌شود.
 3. از دیگر معایب این عایق، ضریب انتقال صوت کمتر آن نسبت به پشم سنگ و پشم شیشه است.
 4. بالا بودن قیمت عایق الاستومری نسبت به عایق پشم سنگ و پشم شیشه از دیگر معایب این محصول است.

خرید عایق حرارتی الاستومری

جهت خرید عایق الاستومری حتما به مراکز معتبر فروش عایق مراجعه کنید. قیمت عایق الاستومری بی‌کیفیت بسیار پایین تر از قیمت عایق الاستومری باکیفیت و با دوام است. عایق الاستومری ارزان، به دلیل کیفیت پایین، طول عمر پایینی داشته و به سرعت در برابر عوامل مختلف دچار آسیب و خرابی می‌شود. به همین خاطر شما مجبور می‌شوید بعد از گذشت مدت کوتاهی، عایق جدیدی خریداری کنید. علاوه بر این، عایق الاستومری بی‌کیفیت از کانال شما در برابر عوامل مختلف حفاظت نمی‌کند. در واقع به هیچ وجه نمی‌توان کارایی عایق باکیفیت را با عایق بی‌کیفیت مقایسه کرد.

قیمت انواع عایق

در تعیین قیمت هر یک از انواع عایق های مورد استفاده در ساختمان ها عوامل متعددی نقش دارند که از مهم ترین آنها می توان به نوع آنها اشاره نمود. علاوه براین، وارداتی یا داخلی بودن عایق نیز به شدت بر قیمت فروش آنها تاثیرگذار است. چون عایق های وارداتی تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار میگیرند. برای استعلام قیمت فروش هر یک از انواع عایق می توانید با کارشناسان فروش بهینه عایق تماس بگیرید.

سخن آخر

یکی از مهم ترین فاکتور ها برای خرید و فروش عایق حرارتی، صوتی و… توجه به نوع عایق و قیمت آن است. در این گفتار سعی کردیم پارامتر هایی که دخیل در خرید موفق عایق را مورد بررسی قرار دهیم. بهینه عایق بندی معتبر در زمینه اجرای و تولید انواع عایق های باکیفیت است، که با نزدیک به نیم قرن سابقه درخشان در زمینه جذب رضایت حداکثری مشتریان با اجرای موفق اونا عایق بندی آماده خدمات رسانی در این زمینه است. شما می سر توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات این شرکت صاحب نام به وب سایت رسمی بهینه عایق مراجعه کنید.

سوالات متداول فروش عایق

در سالن های کنفرانس، واحدهای درمانی، مراکز آموزشی و هتل ها و استودیوهای ضبط موسیقی سکوت اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل استفاده از انواع عایق ها در این محیط ها کاربرد زیادی دارد. عایق های مورد استفاده برای ممانعت از عبور امواج صوتی با توجه به محل کاربرد آنها متفاوت می باشد.

به دلیل اهمیت بسیار زیاد جلوگیری از نفوذ ذرات آب و رطوبت به داخل دیوار و سقف و کف ساختمان، فروش انواع عایق رطوبتی در مجموعه خدمات بهینه عایق قرار گرفته است. این عایق ها نه تنها در سقف و دیوار و کف ساختمان استفاده میشود، بلکه برای آب بندی و عایق کردن استخرهای کشاورزی و باغ نیز کاربرد گسترده ای دارند.

در تعیین قیمت هر یک از انواع عایق های مورد استفاده در ساختمان ها عوامل متعددی نقش دارند که از مهم ترین آنها می توان به نوع آنها اشاره نمود. علاوه براین، وارداتی یا داخلی بودن عایق نیز به شدت بر قیمت فروش آنها تاثیرگذار است. چون عایق های وارداتی تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار میگیرند. برای استعلام قیمت فروش هر یک از انواع عایق می توانید با کارشناسان فروش بهینه عایق تماس بگیرید.

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.